Aleksandra Przybył zaprasza na cykl Chodzę po Łodzi 2012

W najbliższą niedzielę 29.04.2012 odsłona kolejnej imprezy dla biegaczy i uprawiających Nordic Walking. Rusza cykl zawodów BIEGAM/CHODZĘ PO ŁODZI 2012. Imprezę zainaugurują zawody w Parku im. Józefa Piłsudskiego potocznie zwanego Parkiem na Zdrowiu. To zabytkowy, największy park w Łodzi (172 ha), który sportowy charakter zawdzięcza swoim założycielom. Już wtedy (lata 20 XX wieku) mieli oni na uwadze, by sporą jego cześć przeznaczyć pod sport i rekreację. I tak pozostało do tej pory – Park na Zdrowiu to fantastyczne miejsce dla tych, którzy pragną w zdrowiu się trzymać i lubią aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Spotkacie tutaj biegających, maszerujących, rowerzystów, grających w tenisa, rolkarzy itd.
Od niedawna to miejsce jest mi jeszcze bliższe – zamieszkałam w najbliższej okolicy parku, na zabytkowym osiedlu im. Montwiłła Mireckiego. To świetna lokalizacja dla ceniących sobie spokój i bliskość terenów rekreacyjnych.
Tutaj też zapraszam w każdą sobotę na treningi Nordic Walking. Spotykamy się o 09:00 na parkingu przy ul. Srebrzyńskiej i ruszamy na półtoragodzinny trening, w trakcie którego doskonalimy technikę, wzmacniamy to co słabe, szlifujemy formę przed kolejnymi marszami i zawodami.
A w niedzielę, zanim ruszymy na trasę, zapraszam na wspólną rozgrzewkę. Startujemy o 09:45.

Do zobaczenia w niedzielę:)

Pozdrawiam

Aleksandra Przybył

instruktor nordic walking

Powiązane Posty