Kijkowa rozgrzewka w lesie Wiączyńskim już w sobotę

Zapraszamy wszystkich miłośników Nordic Walking w dniu 23 kwietnia 2016r o godz. 16.30 na oficjalną ROZGRZEWKĘ przed VI Mistrzostwami Ziemi Łódzkiej w Nordic Walking które odbędą się 3 maja na terenie Lasu Wiączyńskiego i Centrum Sportowo Rekreacyjnego „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym.

ROZGRZEWKA odbędzie się o godz. 16.30 w ramach imprezy sportowej pod nazwą DNI SPORTU NOWOSOLNA 2016, poprowadzi ją Maciej Tracz, instruktor  z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi a także trener Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.   Spotykamy się 23 kwietnia przy Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym. Rozpoczniemy rozgrzewką, wszystkich niewtajemniczonych zapoznamy z techniką chodzenia , a następnie zaprosimy wszystkich na leśną trasę marszu Nordic Walking.  

Nasza „Rozgrzewka” to dobra okazja do sprawdzenia się na trasie marszu na 10 km który odbędzie się w dniu 3 maja 2016r. w ramach VI Majowego Pikniku Sportowego organizowanego na terenie Centrum Sportowo Rekreacyjnego „Zbyszko” w Wiączyniu Dolnym (gmina Nowosolna). Wszystkich chętnych zapraszamy również do udziału w biegu na 5 km. po Lesie Wiączyńskim, Start biegu o godz. 13:30. Szczegóły na www.gpckie.pl

DNI SPORTU NOWOSOLNA 2016 to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Nowosolna, Gminno Parkowego Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie, Gimnazjum w Wiączyniu Dolnym, LKS Kalonka Kopanka, Stowarzyszenia Biegający na Wzniesieniach oraz Uczniowskich Klubów Sportowych. 

DNI SPORTU NOWOSOLNA 2016 to cały weekend na sportowo w Nowosolnej w dniach  22-24 kwietnia 2016 na który serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

zespół organizacyjny

Dni Sportu Nowosolna 2016

Powiązane Posty