XIII Bieg Wdzięczności czyli szybka piątka!

W tym roku Bieg Wdzięczności w Konstantynowie Łódzkim odbędzie się 12 maja.   Sprawdzona trasa od kilku już lat dostarcza wielu „finiszerom” nowych życiówek, a najlepsi rywalizują w wielu kategoriach wiekowych. Tradycyjnie już podczas zawodów  odbędą się biegi dla dzieci oraz bieg otwarty na 1200 m. Na liście startowej biegu na 5 km jest już ponad 300 zapisanych zawodników!

– Formuła imprezy sprawdza się od lat, dlatego nie chcemy jej zmieniać. Uważam, że fajnie jak dzieci mogą rywalizować w tych samych zawodach co dorośli – mówi Robert Bujnowicz organizator zawodów, dodając przez 12 lat udało się nam przyciągnąć do Konstantynowa Łódzkiego wielu zawodników z całej Polski, którzy od kilku lat walczą o nowe życiówki na naszej szybkiej trasie.

Ile osób stanie na starcie, ilu biegaczy wyjdzie z Konstantynowa z nowymi rekordami, przekonamy się już 12 maja na mecie Biegu Wdzięczności. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dotyczące imprezy dostępne są na stronie www.basen-konstantynow.pl, zachęcamy również do odwiedzania www.facebook.com/biegwdziecznosci

PAMIĄTKOWY MEDAL


Powiązane Posty