Zabiegane życie, pierwsza konferencja biegowa w Polsce

Już 7 listopada biegowe autorytety będą na wyciagnięcie Twojej ręki. Podczas konferencji będziesz miał niepowtarzalna okazję, aby poznać gwiazdy i sportowych idoli osobiście. Wice mistrz świata Adam Kszczot zdradzi Ci tajemnice jak zostać mistrzem. Artur Kozłowski maratończyk i mistrz polski profesjonalnie przygotuje Cię do maratonu, a z Jackiem MEZO Mejerem porozmawiasz o tym, co w życiu najpiękniejsze, czyli o muzyce, sporcie i motywacji w dążeniu do wyznaczonego celu. 

Brzmi ciekawie? A to tylko niewielki fragment przewidzianego programu.

Wiemy, że najlepiej czujesz się w ruchu, ale uwierz, że warto zatrzymać się tego dnia, ponieważ po raz pierwszy zawodnicy z najwyższej półki stawią się w jednym miejscu, dla Ciebie. 

Tego dnia mistrzowie wyposażą Cię w kompleksową wiedzę na temat zasad treningu, przygotowań do zawodów, odżywiania, suplementacji czy fizjoterapii w perspektywie zarówno biegacza amatora, jak i profesjonalisty. 

Jeśli bieganie jest Twoją pasją to musisz być tego dnia z nami! To jedyna okazja, aby poznać mistrzów, ale i biegowych freaków z Twojej okolicy. 

Nie przegap terminu, następna konferencja dopiero za rok. 

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisz się na: www.konferencjebiegowe.pl

Powiązane Posty