Za niespełna tydzień startuje Dycha Justynów – Janówka

Wystarczy zostać nieco po biegu w Justynowie i wspaniały zegarek Tom Tom z GPS może być Twój. Będzie to główna atrakcja konkursu dla uczestników biegu i marszu. Nagrodę ufundował przedstawiciel firmy TomTom. Zegarki tej firmy są do kupienia w Łodzi w sklepie Trucht przy ul. Siewnej 15, w wersjach z pomiarem tętna i czujnikiem kadencji tak przydatnym dla triathlonistów czy kolarzy. Sklep posiada demo do testów. Zegarki są bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze. Informujemy, że uczestników marszu nordic-walking na trasie obserwowali będą sędziowie. Chcemy uniknąć konfliktowych sytuacji dotyczących techniki marszu; zwłaszcza w czołowej grupie zawodników. Wzorem triathlonu karą za nieprzepisowy marsz czyli klasyczne podbieganie zawodnik zostanie zatrzymany przez sędziego na 1 minutę na trasie. Następna kara to wykluczenie z marszu. 

Prosimy również żeby nie zwlekać z odbieraniem pakietów dla dzieci w dniu biegu. Biuro zawodów otwarte zostanie o godz. 8.30-12.15. Dla biegów dzieci biuro zostanie definitywnie zamknięte o godzinie 10.30 dla dzieci z klas 1-3 i przedszkolaków, a o 11.00 dla dzieci starszych. Dla dzieci przygotowanych będzie 200 pakietów startowych.   

Na biegu będzie można zapoznać się z odzieżą sportową duńskiej firmy Geyser. Pakiety startowe na bieg główny i marsz nordic walking można będzie odbierać w sklepie Trucht ul. Siewna 15 w Łodzi już w czwartek w godz. 11.00-20.00 i w piątek w godzinach 11.00-16.00. 

Strona biegu: www.justynow-janowka.pl

do zobaczenia w Justynowie

zespół organizacyjny

Powiązane Posty