Wielkie bieganie w Rawie Mazowieckiej

20 maja 2017 roku odbędzie się impreza sportowa „Rawa W BIEGU”.  Nie zwlekaj i stań do rywalizacji z innymi zawodnikami. Jutro mija ostatni dzień promocji przy wpisywaniu się na listę startową!

Jest to pierwsza edycja tego wydarzenia. Uczestnicy przebiegną dwie rundy liczące po 5 km. Będą musieli dokonać tego w czasie poniżej 100 minut. Organizatorem wydarzenia jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów, inicjator licznych biegów i wyścigów kolarskich. 

Uczestnicy przebiegną malowniczą trasą, biegnącą dookoła Zalewu Tatar. Start i meta umieszczone będą w tym samym miejscu, tuż przy zalewie. Aby wystąpić w biegu, należy uiścić wpisowe w wysokości 50 zł. Jednakże do 13 maja obowiązuje promocja i opłata wynosi 30 zł. Udział w biegu wiąże się z działalnością charytatywną, ponieważ 5 zł z wpłaty każdego uczestnika przeznaczone zostanie na działalność Stowarzyszenia „Dać siebie innym”. Zajmuje się ono organizowaniem zbiórek krwi dla osób potrzebujących transfuzji, łącząc działalność charytatywną z organizowaniem i wspomaganiem imprez sportowych, co przekłada się  na promocję zdrowego trybu życia i dobroczynności.

Bieg obejmuje liczne klasyfikacje wiekowe. Szczególnie ciekawą ofertę przygotowano dla młodzieży. Zawodnicy w wieku 16-17 lat nie muszą ponosić opłaty startowej. Swój udział w imprezie można zgłosić poprzez witrynę Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów – www.ztc.pl. Należy wejść w zakładkę „Biegi uliczne” i wybrać „Rawa W BIEGU” w kalendarzu imprez. Znajdują się tam również wszelkie niezbędne informacje o biegu.

 

informacja prasowa

Powiązane Posty