Warsztaty dla startujących w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

W najbliższą środę w sklepie Trucht odbędą się warsztaty poświęcone Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Wspólnie z doświadczonymi biegaczami chcielibyśmy pomóc Wam w pokonywaniu kolejnych kilometrów na trasie, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Was merytoryczne spotkanie. Nasi goście opowiedzą, jak biegać najefektywniej, jak pokonywać własne słabości oraz w jaki sposób i kiedy się suplementować. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję porozmawiać z ekspertami (możecie przesyłać do nas wcześniej swoje pytania lub sugestie odnośnie podejmowanych w trakcie spotkania tematów), jak również przeanalizować wspólnie przebieg trasy na dużym ekranie. Zapraszamy do nas wprawionych biegaczy – podzielcie się Waszą wiedzą i doświadczeniem oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Nasi eksperci mają za sobą wiele biegów na długie (i dłuższe:)) dystanse, bardzo chętnie podpowiedzą Wam, co zrobić by złamać swoje życiówki, a debiutującym pomogą pokonać linię mety w założonym czasie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do 8. kwietnia na adres mailowy trucht.sklep@gmail.com – liczba uczestników ograniczona. 

Informacji o warsztatach szukajcie na stronie wydarzenia na facebooku.

Widzimy się 9. kwietnia, o godz. 20:00, oczywiście w sklepie Trucht – Centrum Endorfin! Partnerem warsztatów jest serwis biegampolodzi.pl

Powiązane Posty