W niedzielę odbędzie się III Poddębicki Bieg bez Barier

III Poddębicki Bieg Bez Barier odbędzie się w pierwszą niedzielę czerwca (04.06). Do zawodów zgłosiło się już ponad 300 zawodników, którzy rywalizować będą na nowej 10 km trasie wytyczonej w Poddębicach i okolicznych miejscowościach. Na starcie biegu stanie ubiegłoroczny zwycięża Artur Kozłowski aktualny Mistrz Polski w maratonie oraz reprezentant Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio. 

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy Biegu bez Barier jak co roku otrzymają w pakiecie startowym koszulki techniczne, wejście na termy w Poddębicach oraz po raz pierwszy pas na numer startowy! Na mecie na wszystkich czekać będą pamiątkowe medale! 

Wzorem ubiegłych edycji podczas imprezy nie zabraknie biegów dla dzieci oraz marszu nordic walking, których trasy wytyczone będą w Ogrodzie Zmysłów.

III Poddębicki Bieg bez Barier po raz pierwszy w tym roku włączony został do cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Do Biegu bez Barier można się zapisać poprzez formularz dostępny na stronie www.biegbezbarier.pl do końca czwartku do godz. 23:59 oraz w dniu biegu w biurze zawodów.

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie www.biegbezbarier.pl oraz na profilu biegu na Facebook.

Program zawodów:

8:30 – 9:45 – zapisy do biegów dla dzieci

10:15 – start biegów dla dzieci

8:30 – 10:30 – zapisy do marszu nordic walking

11:30 – start marszu nordic walking

9:00 – 12:00 – zapisy do biegu głównego

13:00 – start biegu głównego

15:00 – dekoracja 

Powiązane Posty