V Pabianicki Półmaraton wygraj pakiet startowy

Jubileusz biegowy Pabianicach. Piąta, i chyba najważniejsza, edycja, którą chcemy wejść na stałe do pierwszej ligi półmaratonów w Polsce. Rok temu otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Festiwalu Biegów na Wydarzenie Sportowe roku 2014. Mamy sprawdzoną rok temu, idealną i płaską trasę, która pozwala na walkę o życiówki. Liczba zapisanych osób przekroczyła już tysiąc biegaczy, a wciąż do startu mamy miesiąc. 

Wspólnie z organizatorami V Pabianickiego Półmaratonu przygotowaliśmy konkurs w którym można wygrać pakiet startowy na półmarton, dwa pakiety na debiutujący bieg na dystansie 5 km oraz dwa dla Pań lubiących biegać w szpilkach. 

Zasady są proste – wystarczy napisać relację z swojego debiutu w półmaratonie (w przypadku debiutantów prosimy o opisanie jak rozpoczęła się Wasza przygoda z bieganiem), a spośród wszystkich nadesłanych tekstów Nasza Redakcja wybierze najlepszy, który ukaże się na łamach naszego portalu – a autor otrzyma pakiet startowy.  

W przypadku biegu na 5 km i biegu na szpilkach prosimy o dokończenie zdania: 

  • W Pabianicach pobiegnę na piątkę, bo …..   – Nasza Redakcja wybierze najzabawniejsze dwie wypowiedzi, autorzy otrzymają pakiety startowe.
  • Na Szpilkach biegam w Pabianicach, bo …. – Nasza Redakcja wybierze najzabawniejsze dwie wypowiedzi, autorzy otrzymają pakiety startowe.

Na Wasze teksty czekamy do 4 marca 2015 roku, relacje prosimy wysyłać na adres: poczta(@)biegampolodzi.pl, wyniki podamy do 10 marca 2015 na stronie biegampolodzi.pl. 

Informacje o półmaratonie oraz elektroniczne zgłoszenia dostępne są na stronie www.pabianickipolmaraton.pl 

Powiązane Posty