Trwają zapisy do 11. Dychy Justynów – Janówka

Trwają zapisy na 11 Dychę Justynów – Janówka, która odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. Jak co roku wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego będą mogli sprawdzić się w biegu na dystansie 10 kilometrów.  Święto sportu w Justynowie z roku na rok gromadzi setki zawodników, którzy rywalizują ze sobą w zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking.

Dycha Justynów-Janówka to bieg o charakterze przełajowym. Trasa niemal w całości prowadzi przez las Gałkowski. Uczestnicy po starcie, który zlokalizowany jest przy boisku drużyny LZS Justynów, przebiegną przez centrum Justynowa po czym znikną za kotarą zielonego lasu mówi Krzysztof Józefowicz Dyrektor biegu.

Podczas 11. Dycha Justynów – Janówka nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży do których zapisy wystartują 31 marca 2019.

Dycha Justynów-Janówka jest imprezą sportową organizowana przez Stowarzyszenie Rozwoju Justynowa i Janówki już po raz jedenasty. Jak co roki na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji. Szczegóły zawodów w tym regulamin imprezy i formularz zgłoseniowy dostępne są na stronie internetowej Dychy Justynów-Janówka: www.justynow-janowka.pl.

Powiązane Posty