Trwa odliczanie do Łódź Business Run 2015!

W nadchodzącą niedzielę, 6 września o 10.30 wystartuje druga edycja charytatywnego biegu biznesowego Łódź Business Run. Na wydarzenie zarejestrowało się ponad 1000 uczestników, czyli 200 pięcioosobowych sztafet, przede wszystkim reprezentantów firm z regionu łódzkiego. Celem wydarzenia jest zebranie funduszy na zakup protez dla Marcina Kijo, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. 

W związku z imprezą, na czas biegu z ruchu zostaną wyłączone ul. Tuwima na odcinku Dowborczyków – Sienkiewicza, ul. Sienkiewicza na odcinku Tuwima – Roosevelta, ul. Roosevelta, ul. Piotrkowska na odcinku Roosevelta – Nawrot, ul. Nawrot na odcinku Piotrkowska – Sienkiewicza. Na ul. Nawrot na odcinku Sienkiewicza – Dowborczyków oraz na ul. Zamenhofa na odcinku Kościuszki – Piotrkowska zostanie wprowadzony ruchu dwu-kierunkowy.

Charytatywny bieg  Łódź Business Run, wystartuje w najbliższą niedzielę punktualnie o 10.30. Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego biegu Poland Business Run, który jednocześnie odbędzie się również w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. W tym roku na ulice tych 6. polskich miast wybiegnie łącznie 20 000 tys. osób. 

-. Łódź Business Run to unikalny w skali miasta i regionu bieg sztafetowy, który ma na celu integrację przedstawicieli biznesu w tak niezwykle szczytnym celu. W Łodzi pobiegniemy po raz drugi, tym razem dla Marcina Kijo, który potrzebuje naszej pomocy. Jako współorganizator tego wydarzenia serdecznie dziękuję naszym Patronom Honorowym, Sponsorom i Partnerom, wszystkim przedstawicielom lokalnego biznesu oraz mieszkańcom miasta za okazane wsparcie i przyłączenie się do akcji, która pomoże Marcinowi w powrocie do aktywnego życia – mówi Agnieszka Jackowska-Durkacz, Dyrektor Zarządzająca Infosys BPO Poland, współorganizator łódzkiego biegu

Trasa imprezy, została wytyczona częściowo wzdłuż ulicy Piotrkowskiej z miasteczkiem eventowym w zabytkowym kompleksie budynków EC1. W ramach przygotowań do Łódź Business Run organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na ostatnie wspólne treningi, które odbywają się dwa razy w tygodniu. Treningi prowadzi ścisła czołówka łódzkiego środowiska biegowego, m.in. Tomasz Osmulski (mistrz Polski w biegach przełajowyh), Artur Kozłowski (wicemistrz Polski w Biegu ulicznym na 10 km) oraz Krzysztof Krygier. Więcej informacji o bezpłatnych treningach biegowych: http://lodzbusinessrun.pl/pl/treningi

– W Łódź Business Run weźmie udział ponad 1000 przedstawicieli biznesu z regionu łódzkiego. Do tej pory udało nam się zgromadzić niespełna 55 tys. PLN, które przeznaczymy na kupno protez dla podopiecznego Fundacji Jaśka Meli, Marcina Kijo. Zbieranie funduszy nadal trwa. Za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia, w ramach akcji Pomagam Bardziej każdy może dokonać dobrowolnej wpłaty – bez względu na udział w biegu – tłumaczy Marcin Dyński, koordynator Łódź Business Run 2015, zapalony biegacz, a na co dzień jeden z pracowników w centrum Infosys BPO Poland. 

Trasa łódzkiej imprezy, została wytyczona częściowo na ulicach: Piotrkowskiej, Tuwima, Sienkiewicza, Nawrot i Roosevelta . W związku z tym w godzinach 10:00 – 13:00 odpowiednie odcinki tych ulic zostaną wyłączone z ruchu. Organizatorzy zwracają się z prośbą o nieporuszanie się samochodami w tych godzinach po terenie wyłączonym z ruchu oraz o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ulicy.

Więcej informacji o Łódź Business Run oraz trasę biegu, można znaleźć na stronie wydarzenia: www.lodzbusinessrun.pl

Organizatorami biegu Łódź Business Run są: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Infosys BPO Poland. 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Sponsorzy i Partnerzy Strategiczni: Urząd Miasta Łodzi, Leanpassion, Skanska, Takeda, Nordea, Xerox, HP, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Łodzi, Toyota Łódź, Ford Łódź, ABSL, DoubleTree by Hilton Łódź, Only You, PWC, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu, Restauracja Przerwa, Tönsmeier, Bluerank, Medicover

Powiązane Posty