Trwa odliczanie do Łódź Business Run 2014!

W nadchodzącą niedzielę, 14 września o 10.30 wystartuje pierwsza edycja charytatywnego biegu biznesowego Łódź Business Run. Na wydarzenie zarejestrowało się 1000 uczestników, czyli 200 pięcioosobowych sztafet, przede wszystkim reprezentantów firm z regionu łódzkiego. Celem wydarzenia jest zebranie funduszy na zakup protez dla Tomasza Matuszkiewicza, podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W związku z imprezą, na czas biegu ul. Piotrkowska zostanie wyłączona z ruchu na odcinku pomiędzy placem Wolności i ul. Roosevelta.

Charytatywny bieg  Łódź Business Run, wystartuje w najbliższą niedzielę punktualnie o 10.30. Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego biegu Poland Business Run, który jednocześnie odbędzie się również w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Poznaniu. W tym roku na ulice tych 5. polskich miast wybiegnie łącznie 10 000 tys. osób. 

– W Łódź Business Run weźmie udział 1000 przedstawicieli biznesu z regionu łódzkiego. Do tej pory udało nam się zgromadzić ponad 65 tys. PLN, które przeznaczymy na kupno protez dla podopiecznego Fundacji Jaśka Meli, Tomasza Matuszkiewicza. Zbieranie funduszy nadal trwa. Za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia, w ramach akcji Pomagam Bardziej każdy może dokonać dobrowolnej wpłaty – bez względu na udział w biegu – tłumaczy Sylwia Czechowicz z Infosys BPO Poland, jeden z organizatorów biegu.

Trasa łódzkiej imprezy, została wytyczona na ulicy Piotrkowskiej – ze startem i metą przy Pasażu Schillera. W związku z tym w godzinach 10:00 – 13:00 ul. Piotrkowska zostanie wyłączona z ruchu na odcinku pomiędzy placem Wolności i ul. Roosevelta. Organizatorzy zwracają się też z prośbą o nieporuszanie się samochodami w tych godzinach po terenie wyłączonym z ruchu oraz o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ulicy.

Więcej informacji o Łódź Business Run, można znaleźć na stronie wydarzenia: www.lodzbusinessrun.pl

Organizatorami biegu Łódź Business Run są: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz Infosys BPO Poland. 

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Sponsorzy i Partnerzy Strategiczni: Urząd Miasta Łodzi, ABSL, Nordea, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, HP, DoubleTree by Hilton Łódź, Medicover, Lyreco, andel’s Hotel Łódź, LEANPASSION, Vescom, Rainbow Tours 

Powiązane Posty