Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – komunikat startowy

Już w niedzielę 1 marca 2015 roku Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zaprasza na bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, pod patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. Zawody odbędą się na dystansach 5 kilometrów oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów. Prosimy o zapoznanie się z treścią poniższej wiadomości w celu sprawnego i komfortowego załatwienia formalności przed wyruszeniem na trasę.

Informujemy, że zakończyły się zapisy. Wszystkie osoby, które zgłosiły swoje uczestnictwo w zawodach, a nie wniosły jeszcze opłaty startowej proszone są o jej uregulowanie w ciągu dwóch najbliższych dni na konto organizatora. Brakujące miejsca (15) stanowią „rezerwację” dla grup rekonstrukcyjnych, którzy pobiegną w pełnym umundurowaniu.

Oprócz biegów przewidziane są również inne atrakcje. Odbędą się m.in. inscenizacje historyczne Będzie można również zjeść ciepły posiłek z prawdziwej kuchni polowej!

Lokalizacja Biura Zawodów:

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Sali konferencyjnej Atlas Areny, na poziomie -1 (wejście głównymi drzwiami obok recepcji). 

Odbiór pakietów startowych:

W dniu biegu zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze zawodów w godzinach:

a) Bieg Towarzyszący – 9:00-10:45;

b) Bieg główny – 9:00-11:15.

Z uwagi na wyczerpanie limitu zgłoszeń Organizator nie przewiduje możliwości zapiania się na Bieg Towarzyszący w dniu biegu.

W celu odebrania pakietów startowych konieczne jest posiadanie dowodu tożsamości. Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów w godzinach jego otwarcia, mogą upoważnić inną osobę, która musi posiadać ze sobą kserokopię dowodu osobistego osoby upoważniającej oraz pisemne upoważnienie.

Po wyznaczonych godzinach Biuro Zawodów nie będzie wydawało pakietów startowych, dlatego uprasza się o jak najwcześniejsze przybycie zawodników.

Miejsca parkingowe:

Przygotowaliśmy dla Państwa ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, stąd gorąca prośba o zostawianie swych pojazdów na terenie parkingu przy Dworcu Łódź Kaliska, bądź pod „Falą”. Zalecamy wjazd bramą od ulicy Bandurskiego, znajdującą się bliżej Dworca. Parking będzie zlokalizowany między stadionem Łódzkiego Klubu Sportowego a biurem wykonawcy nowego obiektu. Miejsca parkingowe znajdują się również na placu należącym do Urzędu Miasta Łodzi Delegatura Łódź-Polesie (ul. Krzemieniecka 2b) – zlokalizowanym ok 150m od Atlas Areny.

Depozyt:

Depozyt będzie się znajdować w Biurze zawodów. Usługa ta, jest bezpłatna. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione.

Przebieralnie:

Przebieralnie (koedukacyjne) będą zlokalizowane w Sali konferencyjnej Atlas Areny, naprzeciwko Biura zawodów, na poziomie -1 (wejście głównymi drzwiami obok recepcji). 

Toalety:

Toalety będą dostępne w pomieszczeniach zlokalizowanych obok Biura Zawodów.

Punkt gastronomiczny:

Będzie ustawiony w okolicach „Startu”. Każdy uczestnik biegu dostanie w pakiecie startowym, kupon, który będzie mógł bezpłatnie wymienić na tradycyjną wojskową Grochówkę. Dla osób nieuczestniczących w zawodach przygotowaliśmy możliwość zakupu w atrakcyjnych cenach.

Pomiar czasu

– pomiar czasu odbędzie się za pomocą zwrotnych chipów mocowanych do butów

– brak chipa przy bucie jest jednoznaczny z dyskwalifikacją zawodnika

– każdy zawodnik powinien zwrócić chip na mecie

– do klasyfikacji generalnej liczy się czas brutto

Na miejscu, do Państwa dyspozycji będą wolontariusze, którzy udzielą odpowiedzi na wszelakie pytania.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt z Dyrektorem Biegu

Mariusz Przybyła

przybyla.mariusz@wp.pl

Powiązane Posty