Rekord frekwencji podczas 3. Łódzkiego Biegu Niepodległości

Po raz trzeci w Łodzi 11 listopada odbył się Łódzki Bieg Niepodległości. Zawodnicy do pokonania mieli 10 km trasę wytyczoną w parku im. Józefa Piłsudskiego. Mimo dość mroźnej pogody na mecie zameldowało się 870 zawodników co jest nowym rekordem frekwencji.

Dziękujemy wszystkim biegaczom za liczny udział w Łódzkim Biegu Niepodległości, za to, że wspólnie na sportowo mogliśmy upamiętnić 98 rocznicę Odzyskania Niepodległości mówi Mariusz Kostrzewa Prezes Klubu Sportowego Alaska – cieszymy się, że Łódzki Bieg Niepodległości, to kolejna impreza po Biegu Fabrykanta organizowana przez nasze stowarzyszenie, która przyciąga coraz więcej biegaczy.
W 3. Łódzkim Biegu Niepodległości najszybsi okazali się Tomasz Osmulski z Trucht.com oraz Adriana KAŹMIERCZAK-SOWA z Ruch Kluch. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Trucht.com przed EVErRUN oraz RysioTeam 

Na mecie Łódzkiego Biegu Niepodległości na wszystkich biegaczy czekały pamiątkowe medale, fotobudka oraz gorąca wojskowa grochówka, która przeżyła prawdziwe oblężenie.

Wzorem poprzednich lat nie zabrakło w programie biegów dla dzieci i młodzieży, które rywalizowały na dystansach od 100 do 1000 metrów. Na najmłodszych uczestników czekały pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Alaska, a impreza odbyła się przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Łodzi oraz partnerów Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi, Poradni dla sportowców Aloes, Liceum Mundurowego w Łodzi, Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, Jack Wolfskin – Galeria Łódzka, Studia Tańca Lilla House, Stadionu Miejskiego w Łodzi, a także sklepów  Trucht.com i Bezalkocholowe.com.

Szczegółowe informacje dotyczące Łódzkiego Biegu Niepodległości dostępne są na stronie www.biegniepodleglosci.org.pl, zachęcamy również do polubienia fanpage organizatora biegu KS Alaska.

Galeria by FotoDoktorek

Powiązane Posty