Recepta na Zdrowie – nowy bieg w łódzkim Arturówku

Ruszyły zapisy do pierwszej edycji biegu „Recepta na Zdrowie”, organizowanego przez firmę Matomisport, wspólnie z Okręgową Izbą Aptekarską w Łodzi i hurtownią farmaceutyczną HURTAP z Łęczycy. 9-tego czerwca na biegaczy i ich rodziny z całej Polski w łódzkim Arturówku czekać będzie moc atrakcji. O godzinie 12.00 ruszy bieg główny na dystansie 10 kilometrów, w pięknej scenerii lasu Łagiewnickiego. Szczegółowe informacje i linki do zapisów na stronie www.receptanazdrowie.net.pl

Zapisy do biegu mają charakter otwarty, a specjalną kategorię uczestników utworzą farmaceuci z całej Polski, rywalizujący o pierwszy tytuł Mistrza Polski.

Organizatorzy zapraszają również na rodzinny piknik z atrakcjami dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wystartować od godziny 10.00 w biegach na krótkim dystansie, a starszych zapraszamy do miasteczka fitness. Dla wszystkich uczestników przygotujemy również „kącik malucha”, czyli możliwość zostawienia pociech na czas biegu głównego pod fachową i bezpieczną opieką. To jedna z pierwszych takich inicjatyw w Polsce.

Dla wszystkich uczestników pikniku w miasteczku medycznym ustawionym w pobliżu start/mety przy hotelu Prząśniczka (tam będzie siedziba Biura Zawodów) przewidzieliśmy m.in. bezpłatne badania ciśnienia krwi, poziomu cukru i wad postawy. Przeprowadzimy też zbiórkę krwi w specjalnym KRWIO-BUSIE.  

9 czerwca razem z rodziną przybywajcie do Arturówka, to idealna „Recepta Na Zdrowie”.

Powiązane Posty