Procad Lisowice Trail 2017 – startują zapisy!

Procad Lisowice Trail to nowa impreza biegowa, która zaplanowana jest na 28 października 2017 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Inicjatorem oraz organizatorem biegu jest Krzysztof Pietrzyk z Koluszek, jeden z najlepszych zawodników w województwie łódzkim były reprezentant Polski w biegach górskich.

Od kilku lat myślałem o organizacji biegu przełajowego na tych terenach mówi Krzysztof Pietrzyk z KP Run, dodając wielu uczestników będzie mocno zaskoczonych profilem trasy, to tereny na których przygotowywałem się m.in. do startów na Mistrzostwach Świata i Europy w biegach górskich.

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, w pakietach techniczne koszulki, a najlepsi walczyć będą w poszczególnych kategoriach o dedykowane statuetki.

Zapisy do Procad Lisowice Trail startują 1 września o godzinie 18:00 w zawodach obowiązuje limit 200 zawodników. Organizatorem zawodów jest Pietrzyk Running Team przy udziale Gminy Koluszki oraz wsparciu firmy Procad. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.pietrzykkrzysztof.pl oraz na  profilu imprezy na Facebook’u.

Powiązane Posty