Poddębicki Bieg bez Barier – dodatkowe klasyfikacje

Poddębicki Bieg bez Barier to nowa impreza na biegowej mapie województwa łódzkiego, która zaplanowana jest na 31 maja 2015 r. Organizatorzy przygotowali atestowaną 10 km trasę prowadzącą przez centrum Poddębic, kompleks sportowy Byczyna oraz ze startem i metą usytuowanymi na dziedzińcu Pałacu położonego w Ogrodzie Zmysłów. Do tego należy dodać atrakcyjny pakiet startowy z techniczną koszulką, wejściem na basen, pamiątkowym medalem na mecie oraz wodą termalną do picia. W ramach biegu głównego przeprowadzona będzie klasyfikacja studentów oraz drużynowa. 

Staramy się zapewnić uczestnikom Poddębickiego Biegu bez Barier jak najwięcej atrakcji, chcemy żeby nasza imprez była sportową formą integracji połączoną z rywalizacją fair play mówi Jacek Bienias – pomysłodawca imprezy.

Podczas Poddębickiego Biegu bez Barier odbędzie się również marsz, bieg integracyjny oraz biegi dla dzieci. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.biegbezbarier.pl, formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

 

 

Powiązane Posty