Poddębicki Bieg bez Barier – 31 maja 2015 r.

Już dziś warto zarezerwować ostatnią niedzielę maja na Poddębicki Bieg bez Barier w ramach którego rozegrany zostanie bieg główny na atestowanej 10 km trasie z startem i metą na dziecińcu Pałacu w Poddębicach. Honorowy Patronat nad biegiem objął Minister Sportu i Turystyki Marek Biernat. Dla biegaczy, którzy zdecydują się na start w Poddębicach przygotowujemy sporo atrakcji, oprócz bieg głównego, przygotowujemy biegi dla dzieci, marsz nw oraz bieg integracyjny, których trasy wytyczone będą na terenie niepowtarzalnego Ogrodu Zmysłów gdzie m.in. będzie można skosztować wody termalnej – mówi Aleksandra Olejnik  Prezes Fundacji Obudzić Zmysły, która jest organizatorem imprezy – dodając warto wybrać się na naszą imprezę całą rodziną i wspólnie spędzić aktywnie czas w Poddębicach.

Uczestnicy Biegu bez Barier oraz marszu w pakiecie startowym otrzymają m.in. pamiątkową koszulkę techniczną, voucher uprawniający do wejścia na baseny termalne w Poddębicach, a na mecie pamiątkowe medale. 

Trasa biegu głównego zapowiada się bardzo atrakcyjnie, na uwagę zasługuje miejsce startu spod zabytkowej bramy Pałacu w Poddębicach co zapewne wyróżni imprezę i doda jej niepowtarzalnego klimatu. 

Trasa biegu została wytyczona tak, żeby pokazać najciekawsze miejsca w Gminie Poddębice, startujemy spod zabytkowej bramy Pałacu, znajdującego się na ternie Ogrodu Zmysłów, następnie przez centrum miasta biegacze pobiegną do pobliskiej Byczyny, gdzie przebiegną przez jeden z najnowocześniejszych kompleksów sportowych w centralnej Polsce, a następnie udadzą się na metę zlokalizowaną w Ogrodzie Zmysłów dodaje pomysłodawca biegu Jacek Bienias radny Gminy Poddębice 

Formularz zgłoszeniowy do Poddębickiego Biegu Bez Barier dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl. Do biegów dziecięcych zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem maila: biegbezbarier@gmail.com (szczegóły dostępne w regulaminie) 

Strona biegu: www.biegbezbarier.pl

Powiązane Posty