Nordea LCJRun już za tydzień!

W nocy z soboty na niedzielę 14 na 15 maja ponad 900 osób sprawdzi jak biega się po pasie startowym międzynarodowego Portu Lotniczego w Łodzi. Zawodnicy do pokonania będą mieli dystans 5 kilometrów będący tak naprawdę dwiema długimi prostymi co czyni z Nordea LCJRun jeden z najszybszych biegów w Polsce. Stąd też olbrzymie zainteresowanie imprezą: zapisy zakończyły się już kilka tygodni temu, a na starcie spotkać będzie można biegaczy z całej Polski, a także obcokrajowców. Wśród przyjezdnych znajdzie się też ponad 10-osobowa grupa biegaczy z Wielkiej Brytanii, którzy przylecą na Nordea LCJRun z Londynu już w piątek.

O rosnącej popularności Nordea LCJRun mówi Tomasz Szymczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Łodzi.

Jest to inicjatywa, którą bardzo wspieram. Promuje ona zarówno nasze lotnisko jak i zdrowy tryb życia. Już sama obecność tak wielu biegaczy na lotnisku i ogólnopolska promocja wydarzenia powoduje, że wzrasta świadomość naszej oferty, która w najbliższych miesiącach będzie się systematycznie zwiększać. Wkrótce uruchomimy nowe połączenie z Paryżem ale już teraz latamy do dużych portów przesiadkowych – Monachium i Amsterdamu skąd można dostać się praktycznie w każde miejsce na świecie. Można powiedzieć, że wylatując z łódzkiego lotniska maratony organizowane w całej Europie są o kilka godzin od domu.

Na mecie na zawodników po raz pierwszy będą czekać pamiątkowe medale nawiązujące oczywiście do tematyki biegu. W pakiecie startowym każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę. Szczegółowe informacje dotyczące Nordea LCJRun dostępne są na stronie www.lcjrun.pl oraz na facebooku.

Powiązane Posty