Nordea LCJRun blisko 800 zawodników na liście startowej!

Do startu trzeciej edycji Nordea LCJRun pozostał jeszcze miesiąc, a na liście startowej prawie wszystkie miejsca są już zajęte! Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się zapisać na nasz bieg – zróbcie to jak najszybciej, gdyż może się okazać, że miejsca po prostu się skończą!

– Byłem na wszystkich dotychczasowych edycjach i uważam, że jest to jedna z najfajniejszych imprez biegowych w naszym kraju – opowiada nam Jakub Fedorowicz, który na bieg przyjeżdża specjalnie z Trójmiasta. – Uwielbiam klimat tej imprezy, to, że można porozmawiać z ludźmi. Podoba mi się atmosfera i oprawa. Pierwsza edycja była wprost legendarna – nigdy nie byłem na biegu w takiej oprawie. Na drugą edycję przyjechałem już z rodziną i po raz kolejny się nie zawiodłem. Jeszcze więcej atrakcji, szybki bieg i super organizacja. Nie musze mówić, że w tym roku widzimy się po raz kolejny – dodaje Jakub.

Trzecia edycja Nordea LCJRun to doskonała okazja by zaprezentować nowy wzór koszulek. W tym roku zamiast kultowej koszulki z krawatem zawodnicy otrzymają koszulki nawiązujące do nazwy biegu. Jak wyglądają nasze nowe koszulki? Spójrzcie poniżej!

W tym roku Nordea LCJRun odbędzie się w nocy z 14 na 15 maja. Zawodnicy do pokonania będą mieli jedną z najszybszych tras w Polsce – 5 kilometrów pasem startowym międzynarodowego lotniska w Łodzi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.lcjrun.pl oraz na www.facebook.pl/lcjrun

Powiązane Posty