Łódzki Bieg Niepodległości ponad 700 zawodników na liście startowej!

Po raz piąty 11 listopada uczcimy na biegowo! Tym razem Łódzki Bieg Niepodległości odbędzie się w podczas City Trail Łódź. 11 listopada startujemy o godz. 11:11. Dla Niepodległej!

CITY TRAIL Biegi Niepodległości odbędą się w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Lublinie i Łodzi, ale będą miały również dodatkową klasyfikację, nagrody dla pięciu najszybszych pań i pięciu najlepszych panów oraz pamiątkowe medale.

Start biegu głównego będzie wyjątkowo przesunięty na godzinę 11:11, a poprzedzi go Rota, która popłynie z głośników. Przygotujemy dla Was okolicznościowe gadżety, dzięki którym wspólnie stworzymy podniosłą atmosferę! 

Dla osób, które zdecydują się na start tylko w tym biegu (i chcą otrzymać pamiątkowy medal), udział w zawodach będzie kosztował 30 zł podczas rejestracji elektronicznej i 40 zł w przypadku zapisów w dniu zawodów.

Ci z Was, którzy startują w naszym cyklu regularnie i będą chcieli otrzymać dodatkowo okolicznościowy medal mają możliwość wyboru karnetu z medalem podczas rejestracji – jest on droższy o 10 zł. Jeśli kupując karnet nie dodałeś medalu do swojego zgłoszenia – napisz do nas koniecznie na adres kontakt@citytrail.pl. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej!

Wszyscy uczestnicy CITY TRAIL Junior otrzymają pamiątkowe medale. Koszt startu dla naszych najmłodszych uczestników pozostanie bez zmian – to 5 zł w przypadku płatności za pojedynczy bieg (zarówno przez stronę internetową, jak i w dniu zawodów). Dzieci, które będą miały wykupione karnety nie będą ponosić dodatkowej opłaty. Godziny startów biegów dzieci są bez zmian, czyli zaczynamy o 9:30 od najmłodszych.

Jesteśmy przekonani, że będą to zawody wyjątkowe! Do zobaczenia! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.citytrail.pl 

Powiązane Posty