Łódzki Bieg Niepodległości

Już za miesiąc odbędzie się I Łódzki Bieg Niepodległości. Dla chętnych udziału w biegu, organizator – Klub Sportowy „Alaska” przygotował pulę 111 miejsc, o które będziecie mogli „powalczyć” podczas jutrzejszej ostatniej już tury zapisów na to wyjątkowe wydarzenie. Zapisy ruszają o 20. Patrząc jak szybko poprzednie tury zapisów się kończyły nie warto odkładać chęci zapisu na później bo takiej możliwości zwyczajnie nie będzie. Osoby, które do tej pory nie startowały w imprezach biegowych, w których pomiar czasu zapewniała firma inesSport powinny wcześniej dokonać rejestracji na ich portalu celem utworzenia konta biegacza, które potrzebne jest do zapisu na Bieg Niepodległości.  Kiedy uda się Wam już zapisać, pamiętajcie o dokonaniu opłaty startowej.

Oprócz biegu dla dorosłych, mamy również biegi dla tych najmłodszych. W piątek 17 października o godzinie 18:00 ruszają zapisy do biegów dziecięcych. Dzieci startować będą w trzech grupach wiekowych. Na dystansie 150 metrów rywalizować będą przedszkolaki, na dystansie 300 metrów uczniowie klas 0-3 szkół podstawowych, a na dystansie 600 metrów klasy 4-6 szkoły podstawowej. W każdej grupie rywalizować będzie mogło max. 50 dzieci. Dla wszystkich uczestników czekać będą upominki, a najlepsze dziewczynki i chłopcy w kategoriach otrzymają statuetki i nagrody. Udział w biegach dziecięcych jest oczywiście bezpłatny, a zapisy przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz internetowy. 

Cały czas przyjmujemy również zgłoszenia na imprezę towarzysząca jaką jest marsz nordic walking. Uczestnicy z kijkami będą mieli do pokonania 4 km. Limit miejsc to 100 zgłoszeń.  

Więcej informacji o Biegu Niepodległości i imprezach towarzyszących na stronie www.bieg11listopada.pl

Powiązane Posty