Łódź Business Run

Łódź Business Run to nie tylko doskonała zabawa i okazja do integracji lokalnego środowiska biznesowego, ale przede wszystkim szansa, by swój zespołowy wysiłek zadedykować osobie potrzebującej. Dochód z opłat startowych przekazany zostanie bowiem na zakup protez dla Tomasza Matuszkiewicza – podopiecznego Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Misja Łódź Business Run

Łódź Business Run jest częścią ogólnopolskiego projektu Poland Business Run. Jest to charytatywny bieg biznesowy na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – osób po amputacji kończyn. Bieg rozpoczyna się jednocześnie w pięciu miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie i Łodzi.

W tym roku Łódź pobiegnie po raz pierwszy, razem z 10 000 uczestników z innych miast. Dochód z imprezy przekazany zostanie dla  jednego z lokalnych podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – Tomasza Matuszkiewicza.

Wyjątkowy cel – wyjątkowa forma

Łódź Business Run to bieg w formie sztafety – każdy zespół tworzy pięciu przedstawicieli firmy. Dystans do pokonania dla jednego uczestnika wynosi 3,8 km, dzięki czemu w biegu mogą wziąć udział także ci, którzy na co dzień nie uprawiają tej dyscypliny sportu.

Co zrobić, żeby wziąć udział w biegu?

Aby wziąć udział w Łódź Business Run wystarczy przez stronę internetową www.lodzbusinessrun.pl zgłosić drużynę złożoną z pięciu osób, zarejestrować ją za pośrednictwem panelu rejestracyjnego i dokonać opłaty startowej, w wysokości 50 zł netto od osoby.Powiązane Posty