Kleszczowska Dziesiątka startuje już w niedzielę

Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się 28 maja 2017 roku w Kleszczowie. Trasa zawodów to jedna 10 km pętla z atestem PZLA.  Bieg jest zaplanowany podczas drugiego dnia XX Dni Kleszczowa, w ramach których odbędą się koncerty Moniki Lewczuk oraz Anny Wyszkoni z zespołem. Jednak to nie wszystkie atrakcje jakie organizatorzy przygotowali dla zawodników. 

Kleszczowska Dziesiątka to nasz drugi biegowy projekt. Na biegaczy czekać będą ciekawe pakiety startowe z pamiątkową koszulką, wejściem na basen, a dla najlepszych nagrody finansowe – mówi Jan Gurazda – Prezes LKS Omega Kleszczów dodając – nie zapominamy o dzieciach, które na mecie otrzymają okazałe medale.

Przypominamy, że do Kleszczowskiej Dziesiątki można się zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie zawodów do 25 maja do godziny 23:59. Rejestracji będzie można również dokonać  w dniu zawodów w biurze, które znajdować się będzie przy ul. Sportowej 3 w Kleszczowie.

Organizatorem Kleszczowskiej Dziesiątki jest LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów. Informacje o biegu należy szukać na stronie www.kleszczowna5.pl jak również na wydarzeniu biegu na Facebook’u.

Program zawodów:

11:00 – otwarcie biura zawodów

12:30 – zamknięcie biura zawodów dla dzieci

13:00 – start biegów dziecięcych

13:15 – zamknięcie biura zawodów

14:00 – start biegu głównego

16:00 – dekoracja zwycięzców

17:00 – część artystyczna XX Dni Kleszczowa m.in. koncerty Moniki Lewczuk i Anny Wyszkoni.

Powiązane Posty