Już tylko miesiąc do Dychy Justynów-Janówka.

Czas szybko płynie i pozostał nam niecały miesiąc do startu w 6 edycji Dychy Justynów-Janówka.  Pozostało też już niewiele wolnych miejsc w biegu głównym na 10 km i w marszu nordic walking.  Nie zwlekajcie z zapisami. Mamy też prośbę do osób które się zapisały, a wiedzą, że z różnych powodów nie wystartują, żeby wysłały maila do organizatora z rezygnacją z udziału biuro@justynow-janowka.pl . Przypominamy też, że opłata startowa do końca marca wynosi tylko 35 zł.

Czas uchylić nieco rąbka tajemnicy z tej edycji. Potwierdziły się kubki do pakietów startowych dla zawodników. Będą równie atrakcyjne jak w tamtym roku. Tradycyjnie ufunduje je firma Mobil. Skarpetki z firmy Martinex to już prawie standard w pakiecie. Koszulka techniczna w tym roku w kolorze błękitnym.  Start biegu nastąpi spod boiska LZS w Justynowie, a więc  z nieco innej lokalizacji niż wcześniejsze edycje. Bieg startuje od razu na ostro czyli nie będzie fragmentu biegu honorowego. Podczas festynu z okazji biegu można będzie posłuchać występów muzycznych, co nieco przekąsić i wypić. Innymi słowy na boisku będzie festyn. Zapraszamy z rodzinami.

Nie możemy zapominać o losowaniu nagród po biegach, zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Emocji przy losowaniu nigdy nie brakuje. Nagród będzie sporo, sponsorzy nie zawiedli. Losować będziemy min kijki do nordic walking, zestawy odżywek Squezzy, CB radio i wiele innych.   Dla dzieci organizatorzy przygotują 200 pakietów startowych. Biegi odbędą się w trzech kategoriach: klasy 1-3, 4-6 i gimnazjum.

Na biegu będzie można kupić odzież biegową duńskiej firmy Geyser na stoisku sklepu Trucht.

Pozostałe szczegóły bezpośrednio przed biegiem. 

Pozdrawiamy

zespół organziacyjny

Dycha Justynów – Janówka

Powiązane Posty