IV Wycie Szakala o Północy – to już jest koniec…

O 22.00 na trasę wyruszyła pierwsza sztafeta – zgodnie z regulaminem, która w swoich szeregach miała największą ilość kobiet. Po 2 minutach kolejne, aż do drużyn, które biegły z przynajmniej jedną kobietą w składzie. Jedna drużyna postawiła na kobiecość cały skład stanowiły niewiasty. Z czterema kobietami wystąpiła drużyna Run&Smile 2.

Było jak co roku. Narastające zmęczenie, każda kolejna zmiana coraz trudniejsza, próby przyspieszenia tuż przed zmianą, wiele „małych finiszów”, gdy zawodnicy rywalizujących teamów toczyli zaciekłą walkę o to, kto pierwszy odda pałeczkę. Biegaliśmy naprawdę szybko.

Zwyciężyła drużyna RYSIOTEAM 1 (1:16:52), a za nimi uplasowali się: OSHIN TEAM (1:17:42) i ULTRAKAMIENSK.PL (1:20:29). Na sześć najlepszych ekip czekały nagrody od sponsorów biegu: Rossmanna i Spółki Ale. Wspierali nas również: Rada Osiedla Julianów-Marysin-Rogi i Accenture.

Niektórzy zawodnicy zaprezentowali naprawdę wysoką formę. Wśród mężczyzn najszybsze zmiany dali: Robert Chanckowski z OSHIN TEAM (śr. 2:00/620 m), Krzyszytof Krygier ze zwycięskiej drużyny RYSIOTEAM 1 (śr. 2:01/620 m) oraz Krzysztof Pietrzyk z ekipy ULTRAKAMIENSK.PL (śr. 2:03/620 m).

Wśród pań:  Ewa Ochmańska z EVErRUN i Przyjaciele (śr. 2:24/620 m), Agata Matejczuk z ULTRAKAMIENSK.PL (śr. 2:33/620 m) oraz Kamila Krauze-Prygiel z RYSIOTEAM 3 (śr. 2:34/620 m).

Dziękujemy wszystkim za walkę i stworzenie niesamowitej atmosfery i wierzymy, że się bawiliście się równie dobrze, jak my sami.

Wyniki i zdjęcia dostępne są na stronie www.szakalebalut.pl

Z biegowymi pozdrowieniami

Szakale Bałut Łódź

Powiązane Posty