IV Półmaraton Szakala – startują zapisy!

Na niedzielę, 27 października 2013 r. klub Szakale Bałut Łódź wyznaczył datę 4. Półmaratonu Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego. Trasa biegu wytyczona została na terenie Lasu Łagiewnickiego stanowiącego część Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, który wręcz bajkowo prezentuje swoje podwoje, ukazując uczestniczącym w zawodach bogatą paletę jesiennych barw. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych walorów naszego biegu, o czym zgodnie wspominano w komentarzach na gorąco po zakończeniu zmagań w poprzednich edycjach biegu. Do biegu można zapisać się drogą elektroniczną za pośrednictwem strony organizatora, a także w dniu biegu na terenie biura zawodów, Wysokość opłaty startowej uzależniona jest od terminu zgłoszenia i opłacenia biegu – do 15 sierpnia wynosi tylko 30 zł.

Zwycięzcy biegu oraz licznych kategorii nagradzani będą pamiątkowymi pucharami. Wśród dodatkowych kategorii zawodnicy powalczą m.in. o miano najszybszego mieszkańca Bałut, czy najszybszego debiutanta na dystansie półmaratonu. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, specjalnie na tę okazję zaprojektowany medal.

Organizatorzy przewidują dla wszystkich zainteresowanych przebiegiem trasy półmaratonu rekreacyjny bieg trasą półmaratonu. Pierwsza wycieczka już w sierpniu!

Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do niełatwej crossowej trasy. Więcej informacji oraz regulamin znajdują się na stronie www.szakalebalut.pl

Powiązane Posty