IV Księżycowy Cross – zbiórka odzieży biegowej dla podopiecznych MONAR-u

IV Księżycowy Cross odbędzie się 27 stycznia 2018 roku. Na liście startowej jest ponad 200 zawodników!. W imprezie wystartują również podopieczni Monaru, dzieci i młodzież ze świetlic środowiskowych województwa łódzkiego, którzy w ramach projektu MDS objęci są opieką pedagogiczną i profilaktyczną ze strony naszego ośrodka.

Dla niektórych z nich ten bieg będzie nie lada wyzwaniem, a także walką z własnymi ograniczeniami. Większość z nich nie ma wsparcia z jakiejkolwiek strony – nie będą odpowiednio wyposażeni podczas biegu.

Dlatego jeśli ktokolwiek z Was ma w szafie zalegającą odzież biegową bądź obuwie i zechciałby je przekazać będziemy niezwykle wdzięczni! Rzeczy można pozostawiać w ośrodkach w Ozorkowie ul. Żwirki 1a , w Łodzi ul. Tuszyńska 106 lub w biurze zawodów.

Przypominamy, że w celu dokonania zgłoszenia należy posiadać konto na stronie www.zapisy.inessport.pl, płatności realizowane będą jedynie poprzez system Dotpay – informacje dostępne są w regulaminie biegu. Szczegółowe informacje o Księżycowym Crossie dostępne są na stronie www.ksiezycowycross.pl oraz na www.facebook.com/ksiezycowycross  

Serdecznie zapraszamy

zespół organizacyjny

Księżycowego Crossu

Powiązane Posty