III Półmaraton Pabianice już w niedzielę

W najbliższą niedzielę w Pabianicach odbędzie się trzecia edycja Półmaratonu ZHP., którego organizatorem jest Hufiec Pabianice. Na liście startowej znajduje się blisko 700 uczestników z całej Polski. Wszyscy zawodnicy otrzymają atrakcyjne pakiety startowe a na mecie okazałe medale. Wśród wszystkich startujących rozlosowane zostaną nagrody m.in. 7 dniowy pobyt dla dwóch osób w Ustroniu Morskim. W ramach imprezy odbędzie się bieg na szpilkach, który wystartuje przed biegiem głównym, organizatorzy przygotowują również miasteczko dla dzieci. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.polmaraton.pabianice.zhp.pl. Relacja, zdjęcia i wyniki już w niedzielę na www.biegampolodzi.pl. Zawody są pierwszym etapem biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, regulamin i informacje o imprezach wchodzących w skład cyklu dostępny jest na stronie www.biegilodzkie.pl.  

Program III Pabianickiego Półmaratonu ZHP

6 kwietnia 2013 roku ( sobota)

18.00-20.00 Biuro Organizacyjne – wydawanie numerów startowych MOSiR w Pabianicach, wjazd od ulicy Kilińskiego ( Hotel Włókniarz)

7 kwietnia 2013 roku (niedziela)

10.00-15.00 Działa kawiarenka oraz Miasteczko Zabaw dla dzieci

8.00-10.00 Biuro Organizacyjne – wydawanie numerów startowych MOSiR w Pabianicach, wjazd od ulicy Kilińskiego ( Hotel Włókniarz)

10.15 Start Biegu na Szpilkach

10.30 Ceremonia otwarcia III Pabianickiego Półmaratonu ZHP

10.40 Wspólna rozgrzewka, prowadzenie AKADEMIA RUCHU

11.00 Start III Pabianickiego Półmaratonu ZHP

11.15 Start III Pabianickiego Półmaratoniku ZHP

ok.13.30 Ceremonia zakończenia III Pabianickiego Półmaratonu ZHP

 

Powiązane Posty