III Bieg na Wzniesieniach

Po roku przerwy mamy zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów biegania, kibiców i całe rodziny na kolejną edycję Biegu na Wzniesieniach! Tym razem pozwalamy Wam trochę zregenerować siły po wakacyjnych wojażach, dlatego sportową atmosferę poczujemy w tym roku w pierwszą niedzielę października. Dzień, który, miejmy nadzieję, przyniesie nam piękną pogodę oraz temperaturą zachęci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Starszych sportowców zapraszamy, jak co roku, do sprawdzenia swoich sił na 10 – kilometrowej trasie, a młodszych zawodników na specjalnie do ich wieku i możliwości przystosowanych odległościach. III edycja Biegu na Wzniesieniach będzie wydarzeniem dla całych rodzin oraz ich przyjaciół. Nie musisz być zapalonym sportowcem, żeby do nas dołączyć!  Chcemy, żeby ten dzień był świętem sportu i biegania, a przede wszystkim, aby upłynął w miłej i radosnej atmosferze! Jak zawsze, oprócz biegania, zapewniamy masę różnorodnych atrakcji.

Start i meta biegu, podobnie jak w przypadku dwóch wcześniejszych edycji, znajdzie się na terenie Gminno Parkowego Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie.  Trasa poprowadzi wszystkich biegaczy ścieżkami Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkim, każdy przebiegnięty kilometr urozmaicając wspaniałą naturą i niezapomnianymi widokami.

Zapisy do biegu ruszają już 21 kwietnia o godz. 20:00. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy na naszą stronę internetową www.biegnawzniesieniach.pl, na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje związane z wydarzeniem. Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie z pewnością będą czekać na Was najświeższe informacje.  Internetową rejestracją zajmie się, podobnie jak przy wcześniejszych edycjach, portal inestiming.pl. Patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska, natomiast partnerem honorowym biegu został Wójt Gminy Nowosolna, Piotr Szcześniak.

Jak co roku, nie możemy się doczekać, aż się z Wami spotkamy na trasie! Do zobaczenia 1 października!

Pozdrawiam

Bartosz Roszewski

Powiązane Posty