II Łódzki Bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

28 lutego 2016 roku Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zaprasza na II Łódzki Bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Na terenie Parku na Zdrowiu im. Józefa Piłsudskiego odbędą się zawody na dystansach 5 kilometrów oraz symbolizującym datę śmierci ostatniego z Wyklętych dystansie 1963 metrów.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy od czwartku 7 stycznia 2016 roku poprzez specjalny formularz dostępny pod adresem: www.zapisy.inessport.pl. Regulamin zawodów dostępny jest TUTAJ.

Łączna liczba uczestników uprawnionych do startu w biegu głównym ograniczona jest do 500 osób, zaś w biegu towarzyszącym do 100 osób. Warunkiem uczestnictwa w biegu głównym jest uiszczenie opłaty startowej w wysokości 35 złotych (do 20 lutego 2016 roku) lub 50 złotych (po 20 lutego 2016 roku). Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal. Ponadto w pakietach startowych znajdą się również okolicznościowe koszulki.

Start oraz meta zawodów będą się znajdować przy Stadionie Miejskim ŁKS (ul. Al. Unii Lubelskiej 2). Główny bieg na dystansie 5 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12:00, zaś bieg towarzyszący na dystansie 1963 metrów o 11:00.

Ogólnopolskim organizatorem Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest

Fundacja Wolność i Demokracja.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych!

Powiązane Posty