II Łódzki Bieg Niepodległości

Już jutro punktualnie o 11:00 wystartuje II Łódzki Bieg Niepodległości, którego trasa o długości 10 kilometrów wytyczona została po parku im. Marszałka  Józefa Piłsudskiego. Impreza organizowana w dniu Święta Niepodległości ma na celu zachęcić mieszkańców Łodzi do sportowego upamiętnienia 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wśród ponad 950 zgłoszonych osób są jednak nie tylko

Łodzianie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości, a także osoby z najdalszych zakątków Polski. Co ciekawe na starcie staną również obcokrajowcy – z Portugalii, Hiszpanii, Ukrainy, Bułgarii, Indii czy Meksyku.

Mimo, że to dopiero druga edycja biegu zainteresowanie jest ogromne, a limit miejsc wyczerpał się długo przed imprezą. Dla „spóźnialskich” mamy jednak dobrą wiadomość. Przy zakupie dowolnego produktu z oferty sklepu TRUCHT, możecie nabyć pakiet startowy. Promocja ważna jest jednak tylko dziś do godz. 19, a ilość pakietów ograniczona. Przypominamy, że sklep Truchtu mieści się obecnie w Centrum OFF Piotrkowska.

Na mecie biegu na uczestników czekać będą pamiątkowe medale, napoje izotoniczne, ciepły posiłek czy też możliwość wykonania darmowych zdjęć w tzw. fotobudce. Warto będzie zostać na dekorację, bo nie tylko najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni. Dzięki partnerom biegu przygotowane zostaną również nagrody dla uczestników z dalszych miejsc.

Partnerami biegu jest Fundacja Recal, sklep bezalkoholowe.com, Stadion Miejski w Łodzi, Zarząd Zieleni Miejskiej, Wydawnictwo Galaktyka, Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Centrum Endorfin – TRUCHT.COM oraz Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. II Łódzki Bieg Niepodległości odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi. Organizatorem biegu jest Klub Sportowy „Alaska”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.bieg11listopada.pl

Plan imprezy:

Wtorek:

15:00 – 20:00 – biuro zawodów na terenie Stadionu Miejskiego w Łodzi

Środa:

7:30 – 10:00 – biuro zawodów w parku (bieg główny – odbiór pakietów tylko dla osób z poza Łodzi)

10:00 – 12:00 – biuro zawodów w parku (biegi dla dzieci)

11:00 – start biegu głównego

12:30 – dekoracja zwycięzców

13:00 – start biegów dziecięcych

14:00 – dekoracja biegów dziecięcych

14:30 – zakończenie imprezy

Powiązane Posty