II Łódzki Bieg Niepodległości – rekordowa liczba biegaczy w parku im. J. Piłsudskiego

Już po raz drugi w Łodzi odbył się Bieg Niepodległości, zawodnicy do pokonania mieli 10 km trasę wytyczoną w parku im. Józefa Piłsudskiego. Listy startowe do biegu zamknęły się blisko na miesiąc przez imprezą, a do zawodów zgłosiło się ponad 900 uczestników z całej Polski. Najszybsi okazali się Krzysztof Pietrzyk z Koluszek, który wygrał po raz drugi oraz Małgorzata Michalak – Mattar z Łodzi.

Dziękujemy wszystkim, którzy Święto Niepodległości, spędzili w parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zarówno ponad 830 zawodnikom, którzy stanęli na starcie biegu, jak również kibicom, którzy dopingowali uczestników w całym parku. Gratulacje dla Małgorzaty Michalak – Mattar oraz Krzysztofa Pietrzyka za zwycięstwo w biegu, choć w tym dniu nie wynik się liczył, lecz wspólne sportowe upamiętnienie 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości –  Mariusz Kostrzewa Prezes KS Alaska.

Na mecie Łódzkiego Biegu Niepodległości na wszystkich biegaczy czekały okazałe pamiątkowe medale, fotobudka, która przeżyła prawdziwe oblężenie oraz gorąca wojskowa grochówka.

Wzorem pierwszej edycji nie zabrakło w programie biegów dla dzieci i młodzieży, które rywalizowały na dystansach od 100 do 1000 metrów.  Na dla najmłodszych uczestników czekały pamiątkowe medale.

Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Alaska, a impreza odbyła się przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Łodzi oraz partnerów sklepu Trucht.com, Bezalkocholowe.com , Wydawnictwa Galaktyka, Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi.

Szczegółowe informacje dotyczące Łódzkiego Biegu Niepodległości dostępne są na stronie www.bieg11listopada.pl, zachęcamy również do polubienia fanpage organizatora biegu KS Alaska

Wyniki:

Powiązane Posty