II Bieg Tkaczy – nocne bieganie w Zgierzu

Startują zapisy do II Biegu Tkaczy w Zgierzu, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Zawodnicy wzorem ubiegłego roku do pokonania będą mieć 5 km trasę, która poprowadzona zostanie przez park kulturowy Miasto Tkaczy, gdzie czas zatrzymał się 200 lat temu. Podczas drugiej edycji na uczestników czeka kilka nowości, które dodadzą imprezie niepowtarzalnego klimatu.

Po ubiegłorocznym debiucie postanowiliśmy lekko zmienić formułę imprezy, Bieg Tkaczy będzie imprezą nocną! Biegacze wystartują po zmroku co doda imprezie niepowtarzalnego klimatu mówi Jaku Stefankiewicz pomysłodawca i organizator Biegu, dodając w tym roku w ramach imprezy odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży.

Warto poznać kawałek historii Zgierza, przy okazji aktywnie spędzając czas! Zapisy do II Biegu Tkaczy startują 11 lutego o godzinie 20:00, formularz dostępny będzie na stronie www.zapisy.inessport.pl.

Organizatorem biegu jest firma Realwelt oraz Miasto Zgierz, patronat medialny nad biegiem objął serwis biegampolodzi.pl, więcej informacji na www.facebook.com/biegtkaczy

Powiązane Posty