I edycja biegu eduRun – podejmij wyzwanie na 1 milę

Do biegu, gotowi, start! Już za trzy dni startuje pierwszy bieg eduRun na 1 milą. Wśród zawodników wystartują m.in. Agata i Jarosław Matejczukowie, Piotr Kędzia i Radosław Sekieta. Do uczestnictwa zachęcamy gimnazjalistów z Łodzi i regionu, miłośników biegania oraz wszystkich którzy lubią dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Udział w zawodach jest bezpłatny. a każdy uczestnik otrzyma: super koszulkę startową, pamiątkowy medal, coś dla ciała, a dla zwycięzców będą ciekawe nagrody od sponsorów biegu. Uwaga! Limit biegu to 500 uczestników – liczy się kolejność zgłoszeń.

I bieg eduRun  dla młodzieży gimnazjalnej, nauczycieli wychowania fizycznego i miłośników biegania, odbędzie się 18 marca 2016 r. na terenie parkingu MOSIR oraz Parku im. ks. M. Klepacza. Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu są Międzynarodowe Targi Łódzkie, a Partnerami I eduRun są: Politechnika Łódzka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Głównym celem I eduRun jest zachęcenie do aktywności fizycznej młodzieży gimnazjalnej oraz promocja zdrowego stylu życia. Jest to także znakomity sposób na czynne spędzenie piątkowego popołudnia. 

Zapisy na bieg już wystartowały i potrwają do wyczerpania puli numerów startowych. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.targiedukacyjne.com oraz w biurze organizacyjnym Łódzkich Targów Edukacyjnych.  Przed biegiem, rozgrzewkę poprowadzą trenerzy z AZSu Politechniki Łódzkiej. Biegacze wystartują o 12.30. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebooku „I bieg eduRun”.

Dekoracja zwycięzców odbędzie się  w hali Expo-Łódź, w przestrzeni targowej na scenie o godzinie 14.00. 

Szczegółowych informacji udziela Agata Szczepaniak, Kierownik Projektu, tel: 42 632 69 86, 603 172 934, mail.: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

Powiązane Posty