Ewa Jagielska i Robert Głowala wygrywają w Kleszczowie!

Ewa Jagielska wygrała Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet na 5 km, które rozegrane zostały w minioną niedzielę w Kleszczowie. Dystans 5 km pokonała w czasie 00:16:23. Drugie miejsce z czasem zaledwie 7 sekund gorszym zdobyła walcząca do samego końca o zwycięstwo Aleksandra Brzezińska. Trzecia na mecie zameldowała się Angelika Mach z czasem 00:16:39.

Najszybszy w biegu „Kleszczów na 5” okazał się Robert Głowala, który na mecie zameldował się z wynikiem 15:01. Drugie miejsce zajął Patryk Stypułkowski (00:15:11), a trzecie Adam Włodarczyk (00:15:17).

Piątą odsłonę „Kleszczów na Piątkę” ukończyła rekordowa liczba 325 zawodników! Organizatorem zawodów jest LKS Omega Kleszczów i Gmina Kleszczów przy udziale firmy inesSport. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.