Dycha na Piątkę – bieg inny niż wszystkie!

Drodzy biegacze! To już ostanie dni do startu biegu innego niż wszystkie. Korona Pabianice, zaprasza w najbliższą niedzielę 31.05 do Piątkowiska k/Pabianic na trzecią edycję biegu „Dycha na 5”. Ci, którzy odwiedzili nas w poprzednich latach wiedzą, że jest to dyszka, która jest od innych dyszek całkiem różna. Startujemy w niedziele o godz. 11.00 ze stadionu klubu „Orzeł” Piątkowisko (ul. Stadionowa 4b w Piątkowisku, 1km od dworca PKP w Pabianicach) a dalej czekają na nas pętle na górach toru motokrosowego oraz wiadukty nad S-14. W sumie 3,5 km będziecie biec pod górę lub ostro w dół. A komu mało to jeszcze fundujemy w promocji 1 km przełaju przez las. 95% trasy to drogi i ścieżki gruntowe. Będzie ciężko, ale jakże inaczej niż na płaskim asfalcie. Wygrają mocni. No chyba, że znajdą się mocni i szybcy. 

Na mecie czekają na was oczywiście medale. Dla pierwszej 50-tki złote, dla kolejnych 70 biegaczy srebrne a dla kolejnych zawodników brązowe. Osobna klasyfikacja „Najlepszego górala” i pamiątkowa ciupaga dla zawodników, którzy najszybciej pokonają dwie pętle na torze motokrosowym (osobny pomiar czasu). Zanim przejdziecie dalej i odbierzecie przygotowana porcje grochówki na pokrzepienie, to czekają jeszcze nagrody w kategoriach wiekowych oraz ufundowane przez Ligę Festiwalu Biegowego, naszego partnera, pakiety na Festiwal Biegowy w Krynicy. 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://koronapabianice.pl/10na5_regulamin.php oraz https://www.facebook.com/events/377633312408674/

Zapraszamy i do zobaczenia już w najbliższą niedzielę. 

Pamiętaj to tylko 15 km, z centrum Łodzi.

Do zobaczenia na starcie

Arkadiusz Jaksa

Powiązane Posty