Drugi Bieg z okazji Światowego Dnia Uprowadzeń przez Obcych (2)5k Run!

Z okazji Światowego Dnia Uprowadzenia przez Obcych, w piątek odbędzie się jedyny, niepowtarzalny bieg na 25km w parku Poniatowskiego w Łodzi. Dla uczestników biegu w Łodzi przygotowali pamiątkowe dyplomy! „Istnieje obawa, że po 5km wszyscy zawodnicy zostaną uprowadzeni przez Obcych na kilka sekund, a wynik na 25km zostanie obliczony ze średniego czasu na 5 kilometrów – mówi Maciej Woźnicki jeden z pomysłodawców imprezy dodając „możliwy jest udział korespondencyjny. Wystarczy tylko przesłać nam zapis trasy przynajmniej 5km z marca br.” Po biegu odbędzie się afterparty w okolicznej przyjaznej biegaczom knajpie. Tak więc zarezerwujcie sobie czas po biegu! Poniżej zamieszczamy regulamin zawodów, szczegółowe informacje odstępne są również na stronie wydarzenia.

Regulamin:

1. Celem biegu jest uczczenie Światowego Dnia Uprowadzenia przez Obcych.

2. Miejsce startu: park Poniatowskiego w Łodzi. Zbiórka o godzinie 19:45 na parkingu przy ul. Inżynierskiej. Start biegu o 20:00.

3. Trasa 25km (po 5km wszystkich porywają Obcy ;))

4. Zapewniamy elektroniczny pomiar czasu (z grubsza).

5. Każdy z uczestników powinien posiadać lampkę „czołówkę”.

6. Średni czas na 25km zostanie wyliczony przez specjalnie przygotowany przez Obcych formularz excel.

7. Udział w biegu jest oczywiście darmowy, spotykamy się wspólnie przebiec, hmm, 25km.

8. Numery startowe zapewnione, agrafki już nie – liczymy na Waszą kreatywność!

9. Obowiązuje dowolny strój startowy – czapeczki z folii aluminiowej mile widziane.

10. W biegu udział bierzecie na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadamy za pozostawione przez Obcych w ciele próbniki oraz inne sondy. Kto oglądał South Park, wie o co chodzi.

11. W wynikach zostaną uwzględnione wszystkie startujące osoby z całej Polski.

12. Osoby startujące korespondencyjnie proszone są o przesłanie swojego czasu z 5km na adres: bieg@runningsucks.pl (możecie podesłać swoje zdjęcie).

12. Bieg na licencji ‚Open Source’ – można kopiować, modyfikować, ważne żeby końcowe wyniki podesłać na bieg@runningsucks.pl. 

Powiązane Posty