Czwarty Bieg Tropem Wilczym – blisko 500 biegaczy na mecie

Po raz czwarty w całej Polsce odbył się „Bieg Tropem Wilczym”. W Łodzi biegacze rywalizowali na dystansie 5 km po raz drugi. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zawodników, lista startowa została zamknięta na ponad 14 dni przed zawodami, a sam bieg ukończyła rekordowa liczba 488 uczestników. Najszybciej 5 km trasę pokonali Tomasz Osmulski oraz Monika Szczepaniak.

Wszyscy biegacze na mecie otrzymali okazałe medale, a w pakiecie startowym okazjonalne koszulki przedstawiające „ Żołnierzy Wyklętych”.

Łódzką edycję zawodów organizowała Stowarzyszenie Kibiców ŁKS, a Honorowy Patronat nad biegiem objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.