Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” Komunikat organizacyjny.

W związku z wyczerpaniem limitu zapisanych zawodników, lista startowa została zamknięta. We wtorek, 17 lutego ok. godz. 21 wznowione zostaną zapisy do Biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Wszystkie osoby, które zgłosiły się na bieg, a nie dokonały opłaty startowej w ciągu 3 dni od zgłoszenia, zostaną usunięte z listy startowej. Z przyjemnością informujemy, że w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który odbędzie się 1 marca bieżącego roku weźmie udział Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy” z Łodzi.

Przedstawiciele wyżej wymienionej organizacji wystartują w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów. Oprócz tego zaprezentują również sylwetki przedwojennych żołnierzy włącznie z ich umundurowaniem, wyposażeniem i uzbrojeniem.

Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy” istnieje już 11 lat i jest najdłużej działającą taką grupą w naszym kraju. Więcej informacji o stowarzyszeniu można uzyskać z oficjalnego fan page-a na facebook-u, na który serdecznie zapraszamy!

Fundacja Niezłomni im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” zaprezentuje się podczas Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Fundacja Niezłomni im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” zajmuje się organizacją kwesty na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Wyklętych oraz projektem „Niezłomny jest w Tobie”.

Celem Fundacji jest również przywracanie pamięci o Żołnierzach Wyklętych oraz krzewienie ideałów, którym byli wierni. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: www.fundacjaniezlomni.pl.

Pozdrawiamy

zespół organizacyjny

Powiązane Posty