Bieg charytatywny Rak. To się leczy już w niedzielę!

Do niedzielnego Biegu Charytatywnego Rak. To się leczy! w Łodzi zgłosiło się ponad 500 zawodników, którzy zmierzą się z 5 km trasą. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę w parku 3 Maja przy ul. Małachowskiego. Mamy nadzieję, że wszyscy są gotowi, pełni werwy i z pozytywną energii pojawią się na starcie. Aby ułatwić Państwu uczestnictwo w naszym wydarzeniu przesyłamy garść informacji, z którymi prosimy się zapoznać.

1. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 7.30 do godz. 11.00.2013; przy stadionie sportowym w Parku 3-go Maja ( MOSiR Łódź).

2. W biurze zawodów prosimy zgłosić się po odbiór koszulki i pakietów startowych, w których będzie chip do butów (po biegu chip należy do zwrócić).

3. Każdy uczestnik biegnie w pomarańczowej koszulce Biegu Charytatywnego – rozmiary od xs do xl.

4. Numer startowy należy umieścić w widocznym miejscu na koszulce (np. na piersiach).

5. O godz. 11.30 zapraszamy na wspólną rozgrzewkę, podczas której wspólnie zrobimy – rakowi wspak (przy scenie głównej).

6. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsi w poszczególnych kategoriach medale: złote, srebrne i brązowe.

7. Dla każdego także organizatorzy przygotowali napój i słodką bułkę.

8. Zapraszamy wszystkich do miasteczka zdrowia na bezpłatne konsultacje lekarskie i badania mammograficzne od godz. 10.00 do godz. 15.00.

9. Na koncert Juana Carlosa Cano z zespołem Enclose zapraszamy ok. godz. 13.30.

10. W trakcie imprezy, na scenie głównej, organizowane będą konkursy z nagrodami.

11. Ok. 14.15 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród, dyplomów i medali.

12. Z wszystkimi pytaniami prosimy kierować się do biura zawodów.

Szczegóły na www.rak.tosieleczy.pl

Powiązane Posty