3. Bieg Charytatywny ICZMP Run

3 Bieg Charytatywny to 5 km biegu ulicznego na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Każdy uczestnik biegu swoją obecnością oraz wpłatą startową wspiera Fundację w zakupie specjalistycznej aparatury medycznej dla pacjentów Instytutu CZMP. Zawodnicy mają do pokonania dwie pętle dookoła Instytutu. Przed biegiem dorosłych, o godzinie 09:50 na krótszym odcinku trasy odbędą się trzy biegi dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Dzieci oraz młodzież swoją zdrową rywalizacją wspierają swoich rówieśników hospitalizowanych w ICZMP.

Limit w biegu głównym to 600 osób oraz 200 w biegu dzieci. Opłata startowa wynosi od 50zł, a dla dzieci 29zł. Wszystkie uzyskane wpłaty zostaną w całości przekazane na cele statutowe Fundacji, która finansuje zakup sprzętu medycznego zgodnie z zapotrzebowaniem klinik pediatrycznych ICZMP.

W poprzednich dwóch edycjach ponad 1 000 osób pobiegło już dla „Matki Polki”. W tym roku pobijamy kolejny rekord w liczbie uczestników oraz w liczbie uzyskanych środków. – Pomysł na bieg charytatywny dla Naszych Dzieci zrodził się bardzo spontanicznie i okazał się wielkim sukcesem – mówi prof. Maciej Banach, Dyrektor ICZMP oraz Fundator Główny Fundacji – jestem dumny, że z roku na rok jest co raz więcej osób, które poprzez sport i swoją aktywność fizyczną tak pięknie wspierają codzienną pracę naszych specjalistów. 

Zapisy dla dorosłych ruszyły 08 lutego, dla dzieci ruszą 22 lutego 2019r., poprzez stronę internetową naszego Partnera inesSport.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie:

http://iczmp.edu.pl/bieg.html

Zapisy:

https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=510

Powiązane Posty