2. Kleszczowska Dziesiątka: Wystartowały zapisy do biegów dziecięcych

2. Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się 27 maja 2018 roku. Dziś wystartowały zapisy do biegów dla dzieci. Formularz dostępny będzie na stronie www.kleszczowna5.pl. W tym roku najmłodsi rywalizować będą w czterech grupach wiekowych. Trasa wytyczona będzie na ulicy Sportowej w Kleszczowie. Wszystkie dzieci na mecie otrzymają pamiątkowe medale.

Zgłoszenia do biegów dla dzieci

Jak zapisać dziecko na bieg? To bardzo proste. Zaloguj się na stronie zapisy.inessport.pl – edytuj swoje dane – dodaj dziecko do swojego konta – a następnie zgłoś je do biegu! Nie masz jeszcze konta? – zarejestruj się, a następnie postępuj według powyższej instrukcji!

Sprawdź się na 10 km

Podczas 2. Kleszczowskiej Dziesiątki będzie można również sprawdzić swoją formę na nowej 10 km trasie, która wytyczona została na terenie Gminy Kleszczów. Na wszystkich startujących organizatorzy wraz z partnerami przygotowali ciekawy pakiet startowy z koszulką techniczną oraz wejście na miejscowy basen Solpark. Na mecie nie zabraknie oczywiście pamiątkowych medali.

Organizatorem 2.Kleszczowskiej Dziesiątki jest LKS Omega Kleszczów, Gmina Kleszczów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu biegu na Facebook’u.

Powiązane Posty