3. Lisowice Trail – wystartowały zapisy!

3.Lisowice Trail odbędzie się 26 października 2019 roku. Trasa zawodów o długości 10 km wytyczona została w miejscowości Lisowice na terenie Gminy Koluszki. Impreza, której pomysłodawcą jest Krzysztof Pietrzyk, jest  bardzo dobrze odebrana przez zawodników, dla których organizator przygotował wymagającą trasę składającą się z dwóch 5 km pętli. Elektroniczne zapisy do 3. Lisowice Trail  wystartowały, formularz dostępny jest na stronie www.zapisy.inessport.pl

Bardzo się cieszę, że bieg wpisał się na stałe do kalendarza, trasa podoba się zawodnikom, którzy od początku wakacji pytali o termin tegorocznej edycji mówi Krzysztof Pietrzyk, dodając w tym roku uczestnicy powalczą w dodatkowych kategoriach branżowych jak i wiekowych. Do zobaczenia na 3 Lisowice Trail.

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, w pakietach techniczne koszulki. W zawodach obowiązuje limit 200 zawodników. 

Organizatorem zawodów jest Pietrzyk Running Team przy udziale Gminy Koluszki. Szczegółowe informacje dostępne są na profilu Pietrzyk Running Team.

Powiązane Posty