Maraton „Dbam o Zdrowie” – „Krwinkowy” punkt widzenia.

Rok temu Fundacja „Krwinka” zaangażowała się w pomoc przy organizacji Maratonu „Dbam o Zdrowie”, nasi wolontariusze zabezpieczali wówczas trasę biegu oraz dopingowali zawodników na mecie. Również rok temu pojawił się w naszej siedzibie Wojtek Grancow, który zaproponował, że pobiegnie w koszulce z logo Fundacji podczas Maratonu. Oprócz niego, w naszych barwach wystąpiło jeszcze dwóch innych uczestników biegu na 10 km. Pomyśleliśmy, że może więcej osób chciałoby poprzez swój udział w Maratonie propagować działalność „Krwinki”, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Serwisem Biegowym Ziemi Łódzkiej, który na portalu zamieścił informacje o tym, że poszukujemy reprezentantów. Pojawiły się również informacje na naszym profilu na Facebooku. Efekt? 19 zawodników, którzy pobiegli w tegorocznym Maratonie „Dbam o Zdrowie” w strojach z logo „Krwinki” i stanowili jedną z najliczniejszych Drużyn biorących udział w tych zawodach. Warto przy okazji wspomnieć, że zgłosiły się również osoby, które nie uczestniczyły w tym biegu , ale reprezentują Fundację podczas innych zawodów.
Nasi Sportowcy osiągnęli bardzo dobre wyniki, a Pan Marcin Podgórski, zajął 3 miejsce w kategorii Mistrz Łodzi i stanął na podium w naszej koszulce. Jesteśmy dumni z „krwinkowej” Drużyny, bo brak słów, by wyrazić podziw dla determinacji, z jaką pokonywali kolejne kilometry i walczyli ze swoimi słabościami. Są to wspaniali ludzie o wielkich sercach, którzy dostarczyli nam mnóstwa sportowych emocji. Jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowali się na przystąpienie do „Krwinek”. Dla nas to prawdziwi Bohaterowie.

Skład osobowy Drużyny Fundacji „Krwinka” na Maratonie „Dbam o Zdrowie” w kolejności alfabetycznej: Banasiak Piotr, Błażejczyk Agnieszka, Browarski Tomasz, Dobrzycki Wojciech, Grancow Wojciech, Jeziorny Krzysztof, Kurowski Tomasz, Luśtak Andrzej, Milczarek Janusz, Milczarek Katarzyna, Nowacki Bartłomiej, Podgórski Marcin, Potocka Anna, Skowrońska Maja, Sobczak Robert, Stępniak Wojciech, Stępień Marek, Strzelecki Jakub, Widła Grzegorz.

To właśnie specjalnie z myślą o Nich oraz innych uczestnikach Maratonu stworzyliśmy pod Atlas Areną Punkt Kibicowania. Mimo, że pogoda nie dopisała, staraliśmy się by nasz doping zachęcał do dalszego biegu i pozwolił choć na chwilę zapomnieć o ogromnym wysiłku. Do naszego czerwonego namiotu zaprosiliśmy również 21 Kandydatek do tytułu Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2012, które wspaniale kibicowały, lecz pewnie i trochę rozpraszały swoją urodą Maratończyków. Część Wolontariuszy Fundacji „Krwinka”  w czerwonych koszulkach obsługiwała Punkty Odświeżenia na trasie biegu i również mocno dopingowała.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Drużynie Fundacji „Krwinka” za świetny start i sportową postawę, naszym wolontariuszom oraz Finalistkom Miss Polski Ziemi Łódzkiej za wsparcie, które było bezcenne. Jednocześnie mamy nadzieje, że nasza „krwinkowa” ekipa nadal będzie rosnąc w siłę i dostarczy nam jeszcze wielu sportowych emocji podczas wielu Maratonów.

Krwinkowa galeria zdjęć

Pozdrawiam

Maria Kaczmarska

www.krwinka.org

Powiązane Posty