Akademia Maratonu Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej

Serwis Biegowy Ziemi Łódzkiej zaprasza wszystkich biegaczy do udziału w Akademii Maratonu przygotowanej z myślą o biegaczach i biegaczkach, którzy planują zmierzyć się w dniu 15 kwietnia 2012 roku z dystansem 42 km podczas Łódź Maratonu. Projekt skierowany jest do początkujących i średnio zaawansowanych biegaczy – w specjalnie stworzonym dziale na stronie www.biegampolodzi.pl znajdziecie plany treningowe przygotowane przez Krzysztofa Pietrzyka.
Plany będą uwzględniać starty w Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych 2012 podczas których nasz expert będzie prowadził konsultacje z zainteresowanymi biegaczami.
Ponadto poszukujemy dwóch biegaczek oraz jednego biegacza którzy chcą zadebiutować w Łódzkim Maratonie i dzielić się swoimi postępami w przygotowaniach na łamach Serwisu Biegowego Ziemi Łódzkiej. Trójka bohaterów Akademii Maratonu będzie objęta dodatkową opieką przez naszego biegowego experta.
Liczymy, że dzięki naszemu projektowi Wasza droga do maratonu stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a walka z królewskim dystansem w dniu 15 kwietnia będzie życiową przygodą, która zakończy się powodzeniem na mecie w Atlas Arenie.
Zainteresowane osoby udziałem w projekcie prosimy o kontakt na adres poczta(małpa)biegampolodzi.pl – z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy osoby. Do Akademii mogą przystąpić osoby, które nie zadebiutowały jeszcze w maratonie.

Krzysztof Pietrzyk na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem lekkiej atletyki oraz zawodnikiem LKS Koluszki. W swojej dotychczasowej karierze stawał  ponad 100 razy na podium w zawodach różnej rangi rozgrywanych na terenie całej Polski. Krzysztof Pietrzyk jest również dwukrotnym reprezentantem Polski w Mistrzostwach Świata w Biegach Górskich.(91 m MŚ w Turcji), oraz pięć przebiegniętych maratonów.

Rekordy życiowe:

5 km – 15.40
10 km – 32.01       
15 km – 50.02
21 km – 1.11.10
42 km – 2.33.40

Powiązane Posty