„Święty Mikołaj ucieka!”, czyli drugi etap Pucharu DOZ Maratonu Łódź 2015

Już w najbliższą sobotę, 6 grudnia na terenie łódzkiego „Arturówka” i Lasu Łagiewnickiego odbędzie się drugi etap Pucharu DOZ Maratonu Łódź 2015. Tym razem uczestnicy zmierzą się z dystansem 10 km. Poza punktami do klasyfikacji generalnej Pucharu, będzie też można zdobyć dodatkowe nagrody. Najpierw jednak trzeba…dogonić Świętego Mikołaja! Puchar DOZ Maratonu w Łodzi ma na celu przygotować zawodników do startu w kwietniowym biegu na dystansie 42,195 km lub towarzyszącym mu ALE 10k Run. Co miesiąc, na biegaczy czeka dystans o 5 km dłuższy – począwszy od rozegranej już w listopadzie „piątki”, aż do 25 km w marcu.

W sobotę, zawodnikom przyjdzie się zmierzyć z dystansem 10 km. Poza możliwością sprawdzenia swojej formy, będą walczyć o punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu DOZ Maratonu Łódź 2015. Dodatkowo, sponsorująca zawody marka ALE – Active Life Energy przygotowała dla biegaczy niespodziankę. W ramach zabawy „Święty Mikołaj ucieka!”, uczestnicy biegu będą gonić Mikołaja, który wyruszy na trasę nieco wcześniej niż wszyscy. Każdy, kto dobiegnie do mety przed „uciekinierem”, otrzyma upominek od ALE.

– Poprzednio, to Ambasadorzy naszej marki gonili uczestników Pucharu. Teraz role się odwracają. ALE Mikołaj jest w życiowej formie i trzeba się będzie nieźle napocić, żeby go wyprzedzić – mówi Zuzanna Wesołowska, Specjalista ds. Public Relations marki ALE. – Mamy nadzieję, że poza dobrą zabawą, Mikołajowa akcja będzie dodatkową motywacją dla osób przygotowujących się do ALE 10k Run i DOZ Maratonu Łódź 2015. Naszą ideą jest promowanie aktywności fizycznej i wspieranie w zakresie suplementacji – zarówno produktowo, jak i merytorycznie, poprzez udzielanie profesjonalnych porad na ALEnergy.eu – dodaje.

Rejestracja do startu w Pucharze DOZ Maratonu w Łodzi trwa na stronie www.lodzmaraton.pl. Zapisy będą prowadzone także na miejscu, w dniu zawodów. Więcej informacji o ALE na ALEnergy.eu

Powiązane Posty