Startuje Puchar Maratonu

Już w najbliższą niedzielę, 16 listopada rusza cykl biegów o Puchar DOZ Maratonu w Łodzi. W pierwszej z pięciu imprez, uczestnicy zmierzą się z dystansem 5 km. Czeka na nich też dodatkowa atrakcja – będą „uciekać” przed rekordzistką Polski w półmaratonie, Karoliną Jarzyńską oraz mistrzem kraju w crossduathlonie, Danielem Formelą. Na tych, którzy nie dadzą się dogonić, czekają nagrody! Puchar DOZ Maratonu w Łodzi ma na celu przygotować zawodników do startu w kwietniowym biegu na dystansie 42,195 km lub towarzyszącym mu ALE 10k Run. Co miesiąc, na biegaczy czekać będzie dystans o 5 km dłuższy – począwszy od „piątki” w najbliższą niedzielę, aż do 25 km w marcu. 

Sponsor zawodów, producent polskich odżywek i suplementów diety dla sportowców ALE – Active Life Energy, postanowił zafundować uczestnikom pierwszego biegu dodatkowe emocje. W ramach akcji „Wygraj z Mistrzami!”, na starcie pojawią się Karolina Jarzyńska i Daniel Formela – zawodowi sportowcy wspierani przez ALE. Na trasę w Lesie Łagiewnickim ruszą jednak kilka minut po wszystkich. Daniel Formela będzie gonił mężczyzn, a Karolina Jarzyńska – kobiety. Osoby, które przybiegną na metę przed „Mistrzami”, otrzymają nagrody od ALE. Wszyscy uczestnicy natomiast – pamiątkowe, zimowe czapki biegowe.

– Jako sponsor ALE 10k Run przy DOZ Maratonie Łódź 2015, chcemy zaoferować biegaczom kompleksową pomoc – mówi dr Jakub Czaja, R&D Manager marki ALE, a w przeszłości polski olimpijczyk w biegach długodystansowych. – Poza wsparciem produktowym podczas przygotowań i Pucharu DOZ Maratonu, zapewniamy bezpłatne konsultacje dotyczące suplementacji na stronie www.ALEnergy.eu. Będzie można nas też spotkać przy okazji Pucharu i treningów Drużyn DOZ, gdzie chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Liczę, że „ucieczka” przed Karoliną i Danielem podczas najbliższych zawodów, będzie dodatkową motywacją dla biegaczy, by dać z siebie wszystko. Na mecie czeka nagroda – czapka na zimowe treningi! A to nie koniec niespodzianek od ALE – zapewnia.

Rejestracja do startu w Pucharze DOZ Maratonu w Łodzi trwa na stronie www.lodzmaraton.pl. Zapisy będą prowadzone także na miejscu, w dniu zawodów. Więcej informacji o ALE na www.ALEnergy.eu.

Powiązane Posty