Ruszają zapisy na Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie

Puchar Maratonu DOZ to impreza dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić poziom swojego przygotowania i włączyć starty do planu treningowego na Łódź Maraton Dbam o Zdrowie – mówi Michał Drelich, dyrektor maratonu – oczywiście do startu w Pucharze zapraszamy wszystkich miłośników biegania, niezależnie od planów startowych i poziomu wytrenowania – dodaje. Zawody rozgrywane będą w takiej samej formule jak w roku ubiegłym. Co miesiąc dystans zwiększany będzie o 5 km, dzięki czemu łatwiej będzie zweryfikować postępy w przygotowaniach. Każda zarejestrowana osoba otrzyma swój stały numer startowy z chipem. Na mecie na zawodników czekać będą ciepłe i zimne napoje, a wśród wszystkich uczestników będą losowane upominki od sponsorów maratonu.

Po każdych zawodach przyznawane będą punkty w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji punktowej otrzymają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone przed prezentacją elity zawodników Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, w Atlas Arenie.

Biegi rozgrywane będą na terenie Lasu Łagiewnickiego w Łodzi, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Rejestracja od 14 października o godz. 12:00 na stronie www.lodzmaraton.pl. Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł.

Terminy biegów:

10 listopada – 5 kilometrów

1 grudnia – 10 kilometrów

5 stycznia – 15 kilometrów

2 lutego – 20 kilometrów

2 marca – 25 kilometrów

źródło: www.lodzmaraton.pl

Powiązane Posty