Puchar Maratonu – III edycja już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę, 10 stycznia odbędzie się trzeci bieg z cyklu Puchar DOZ Maratonu Łódź z PZU. Tym razem biegacze będą mieli do pokonania dystans 15 km na terenie Arturówka i Lasu Łagiewnickiego. Zapisy na stronie www.lodzmaraton.pl. Cykl biegów w ramach Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU, to dokonała okazja, aby zrealizować noworoczne postanowienia. W grupie raźniej, a dla wytrwałych mamy niespodzianki – mówi Michał Drelich, Dyrektor DOZ Maratonu Łódź z PZU.

W tym roku zawodnicy, którzy wystartują minimum w trzech biegach otrzymają opaskę na nadgarstek z kieszonką, a za udział w czterech biegach, pamiątkowy kubek. Biegacze, którzy ukończą wszystkie biegi z cyklu dostaną pamiątkowy medal.

Po każdych zawodach przyznawane są punkty w kategorii open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji punktowej otrzymają pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone w Atlas Arenie, 16 kwietnia 2016 r. w przeddzień DOZ Maratonu Łódź z PZU

Do końca cyklu odbędą się jeszcze trzy biegi:

10 stycznia 2016 – 15 kilometrów

7 lutego 2016 – 20 kilometrów

13 marca 2016 – 25 kilometrów

Start wszystkich biegów odbywających się w ramach Pucharu DOZ Maratonu Łódź z PZU przewidziany jest na godzinę 10:00. Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 20 zł, w dniu biegu 30 zł. 

DOZ Maraton Łódź z PZU wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Sponsorami tytularnymi wydarzenia są DOZ SA oraz PZU, a impreza odbywa się przy wsparciu finansowym Miasta Łodzi i Województwa Łódzkiego.

źródło: www.lodzmaraton.pl

Powiązane Posty